בניית אתרים לרופאים – Imagine Digital

25% הנחה

אנו המומחים בדיגיטל הרפואי - שיווק לרופאים פרטיים ומרפאות.
25% הנחה בהקמת אתר תדמית לרופא/מרפאה!
לנרשמים בחודש מרץ בלבד.

אתר לרופא בהתאמה אישית

בשל התחרות ההולכת וגדלה באונליין בקרב הרופאים הפרטיים יש לפעול לבידול ולייחוד האתר ובייחוד להתאמתו לקהל היעד, למסרים המועברים ולמטרה לשמו הוא נוצר.

 אנו ב- Imagine Digital – בניית אתרים לרופאים, מאמינים שבניית אתר צריכה להיעשות לאחר הבנת כלל צרכי ומאפייני קהל היעד כדי להתאים את השפה, המסרים והעיצוב אליהם. כך, אנחנו יוצרים אתר היוצר עניין בקרב גולשיו, מותאם למה שהם מחפשים וצריכים, מזמין אותם לגלוש זמן רב יותר, מגדיל חשיפה ואף גורם להם להצטרף למעגל המטופלים. כלומר, האתר מותאם אישית לקהל היעד כדי להפיק את המירב מכניסת הגולשים.

תוכן מעניין ומושך

לאתרים רפואיים יש אחריות רבה בהעברת תכנים מקצועיים מדוייקים ונכונים המשקפים את ההליכים והטיפולים במלואם תכנים מקצועיים הם הבסיס ליצירת אמון בקרב המטופלים הנחשפים אליהם ולשכנועו להגיע לקליניקה ולבחור בשירותיה.

המידע המקצועי חייב להיות רהוט, אמיתי ומקצועי ולכלול את אופי הטיפולים בכל שלביהם. כיצד להתכונן, למי מיועד, מהן תופעות הלוואי, דגשים חשובים, אודות הטיפול ואופן ביצועו, יתרונותיו וחסרונותיו, המשך טיפול וביקורת. הצגת תמונת המאקרו של ההליך תשקף את כל מה שחשוב לדעת ותאיר לגולש את מה שחשוב לדעת.
כמובן שכלל התכנים המקצועיים יאושרו על ידי הרופא.

כתיבת התכנים לאתרים רפואיים היא צעד אחד מתוך סדרת הצעדים שאנחנו מבצעים בבניית אתר רפואי. הניסיון הרב שלנו במגוון תחומים מאפשרים לנו לשלב רעיונות יצירתיים ורלוונטיים לאתר כדי להפוך אותו לייחודי, מקצועי ומעניין.

אתר לרופא - ללמוד מהטובים ביותר

אסטרטגיה מנצחת לכל אתר רפואי מצליח