בניית אתרים לרופאים – Imagine Digital

אתרים לרופאים - ללמוד מהטובים ביותר

מה הופך אתר בתחום הרפואי לאתר מקצועי, אטרקטיבי ואיכותי?

אתר תדמיתי הוא החותם הדיגיטלי שלכם והפלטפורמה נוחה וגדולה להניע מטופלים חדשים להגיע אליכם. לכן, יש חשיבות עליונה להצגת מכלול החוזקות והיתרונות בצורה מעניינת, מזמינה וברורה לגולשים. האתר צריך להכיל כמובן תוכן מקצועי המונגש לגולשים המקנה ערך מוסף ומסביר את מגוון השירותים והבעיות המטופלות בקליניקה, אודות המומחה והתמחותו הספציפית. יתרה מכך, יש חשיבות בליצור אתר מזמין שיגרום לצפייה ממושכת יותר באתר שתגרום ליצירת אמון בקרב הגולשים. עיצוב אתר מזמין ולא עמוס, סרטונים ותמונות, הדמיות ופינת שאלות ותשובות הם רק חלק קטן בתכנון האסטרטגיה השיווקית הנכונה ספציפית אליכם. אצלנו ב-Imagine Digital תוכלו ליהנות משילוב של כלל העולמות. ראשים יצירתיים, קריאטיביים, עם חשיבה שיווקית ואסטרטגית עד לקבלת התוצר האידיאלי והייחודי לכם. אנו מאמינים בחשיבה מחוץ לקופסא ולבידול האתר מהמתחרים כדי להביא חשיפה ולידים רבים יותר.

אתרים לרופאים בהתאמה אישית

בשל התחרות ההולכת וגדלה באונליין בקרב הרופאים הפרטיים יש לפעול לבידול ולייחוד האתר ובייחוד להתאמתו לקהל היעד, למסרים המועברים ולמטרה לשמו הוא נוצר.

 אנו ב- Imagine Digital – בניית אתרים לרופאים, מאמינים שבניית אתר צריכה להיעשות לאחר הבנת כלל צרכי ומאפייני קהל היעד כדי להתאים את השפה, המסרים והעיצוב אליהם. כך, אנחנו יוצרים אתר היוצר עניין בקרב גולשיו, מותאם למה שהם מחפשים וצריכים, מזמין אותם לגלוש זמן רב יותר, מגדיל חשיפה ואף גורם להם להצטרף למעגל המטופלים. כלומר, האתר מותאם אישית לקהל היעד כדי להפיק את המירב מכניסת הגולשים.

תוכן מעניין ומושך

לאתרים רפואיים יש אחריות רבה בהעברת תכנים מקצועיים מדוייקים ונכונים המשקפים את ההליכים והטיפולים במלואם תכנים מקצועיים הם הבסיס ליצירת אמון בקרב המטופלים הנחשפים אליהם ולשכנועו להגיע לקליניקה ולבחור בשירותיה.

המידע המקצועי חייב להיות רהוט, אמיתי ומקצועי ולכלול את אופי הטיפולים בכל שלביהם. כיצד להתכונן, למי מיועד, מהן תופעות הלוואי, דגשים חשובים, אודות הטיפול ואופן ביצועו, יתרונותיו וחסרונותיו, המשך טיפול וביקורת. הצגת תמונת המאקרו של ההליך תשקף את כל מה שחשוב לדעת ותאיר לגולש את מה שחשוב לדעת.
כמובן שכלל התכנים המקצועיים יאושרו על ידי הרופא.

כתיבת התכנים לאתרים רפואיים היא צעד אחד מתוך סדרת הצעדים שאנחנו מבצעים בבניית אתר רפואי. הניסיון הרב שלנו במגוון תחומים מאפשרים לנו לשלב רעיונות יצירתיים ורלוונטיים לאתר כדי להפוך אותו לייחודי, מקצועי ומעניין.

אתר לרופא - ללמוד מהטובים ביותר

אסטרטגיה מנצחת לכל אתר רפואי מצליח

שאלות נפוצות

אתם שאלתם - אנחנו עונים
זו פעם ראשונה שאני בונה אתר, האם צריך ידע מקדים/ מיוחד לזה?

לא נדרש ידע מוקדם. למרבית לקוחותינו, זו הפעם הראשונה. אנו דואגים להנחות ולכוון באופן פשוט וקל בתהליך ההקמה. אנו ממליצים, לארגן מראש את החומרים שהם תוכן האתר, כמו טקסטים, תמונות וכד'. בתהליך בניית אתר לעסק שלך, אנו נוביל עד לעליית האתר לאוויר ונדריך אותך איך לנהל באופן עצמאי לאחר מכן.

מה הכוונה בעיצוב אישי?

אנו מעצבים במיוחד לפי דרישות העסק שלך את הסגנון הגרפי הייחודי לך.
בשלב העיצוב, לאחר הבנת הצרכים השיווקים בעסק שלך ובענף, אנו נייצר קונספט עיצובי תפור לאתר שלך.
אנו לא עושים שימוש בתבניות עיצוב. המעצבים הגרפיים יוצרים כל פרוייקט באופן מקורי וייחודי.
השפה הגרפית שנקבע, תלווה את כל עמודי האתר.

נאמר לי שכל אתר צריך דומיין, מה זה דומיין?

שם מתחם (באנגלית: domain name) הוא שם ייחודי לאתר ברשת האינטרנט. אתרי האינטרנט לציבור מתחילים באותיות WWW ולאחר מכן הדומיין הנבחר שהוא ייחודי לכל אתר.
לדוגמא: www.vsitepro.co.il, זהו הדומיין לאתר הזה.

בישראל הגוף היחיד הרשאי לרשום שמות מתחם הוא איגוד האינטרנט הישראלי (ISOC).

אין לי לוגו ולא חומרים פרסומיים, אפשר לעצב אתר לעסק שלי?

במקרה שבו אין לוגו, או חומרים גרפיים שנבנו לעסק שלך, אנו נוכל לעשות זאת עבורך.

הסטודיו היצירתי שלנו, יעצב עבורך לוגו וזהות מיתוגית (בתוספת תשלום). לעיתים אנו מציעים לעשות זאת, גם במקרה שהחומרים הגרפיים הקיימים מיושנים, ולא תואמים את רוח האתר הנוכחי. בנוסף, המעצבים הגרפיים שלנו, ישמחו ללוות אותך, גם לאחר הקמת האתר, בהכנת באנרים פרסומיים, עמודי נחיתה ומצגות.

מה זה אומר אתר מותאם למובייל?

כמות הגולשים מהסמארטפונים נמצאת במגמת עלייה. אנו מזהים את המגמה ומציעים ללקוחותינו, פתרון לאתר סלולרי מותאם. כאשר אנו מזהים גלישה לאתר ממכשיר סלולרי, אנו מציגים לגולש, את אותו האתר, רק שזה עוצב מראש לפי הרזולוציה המתאימה. לדוגמא, אם באתר הרגיל מופיעות שלוש תמונות לרוחב המסך, באתר הסלולרי, התמונות יופיעו אחת מתחת לשנייה, כי רוחב המסך לא מאפשר אחרת. כל האתר יוצג באופן אופטימלי לניווט וגלישה דרך מכשיר סלולרי.

יש אפשרות לשדרג את האתר לאחר שעלה לאוויר?

בוודאי! אנו מציעים אפשרות של תחזוק וניהול אתר על בסיס חודשי, לרבות עדכון תכנים, קידום אורגני, טיפול במהירות האתר, הוספת תכנים עיצוביים שונים ועוד! צרו איתנו קשר בכדי להתאים לעצמכם חבילת תחזוק מנצחת.