בניית אתרים לרופאים – Imagine Digital

קצת עלינו

אתר למרפאה - כל מה שרציתם לדעת על הקמת אתר אינטרנט מקצועי ורספונסיבי
אנו ב-Imagine Digital מתמחים בבניית אתרי אינטרנט בפלטפורמות WIX ו-WORDPRESS. אנו נתאים את האתר החדש שלכם למרפאה/משרד שלכם בצורה הטובה ביותר שתתאים לכם והכי חשוב, לקהל לקוחותיכם! סוכנות הדיגיטל שלנו תדאג לכם לאתר ממיר ורספונסיבי משלב הרעיון ועד לשלב הביצוע הויזואלי. אנו נאפיין יחד אתכם את מפת האתר, את הקטגוריות והנושאים שחשוב לכם להדגיש. אנו נביא לידי ביטוי את כל התכנים, המאמרים והתוכן הקיים ברשותכם בצורה שתשתקף למטופלים/לקוחות שלכם בצורה הכי מייצגת שיש.

גם אתר רספונסיבי וגם עמוד פייסבוק מעוצב

הצגת ההתמחות והכישורים שלך, המלצות המטופלים, ידע מקצועי והכי חשוב – יצירת קשר וקביעת תורים!

אנחנו פותרים בעיות אמיתיות

אז מה אנחנו יכולים לעשות בשבילך?

הקמה ותחזוקת מערכות וורדפרס מתקדמות

אתרי אינטרנט ממירים ורספונסיביים

אפיון ועיצוב מקצועי וייחודי

התאמה למנועי החיפוש

תחזוק וקידום רשתות חברתיות

קידום אתרים וקמפיינים

אסטרטגיה שיווקית מובילה

נשמח לשתף אתכם בידע, במיומנות ובנסיון שלנו

אנו דוגלים בבניית אתר המבוסס על אסטרטגיה שיווקית המותאמת למרפאה שלכם. התהליך מתחיל בפגישה שבה נעשה תיאום ציפיות כדי להבין מהי הדרך הטובה ביותר להגשים את היעדים שלכם ולענות על כל הצרכים. אנו דואגים להכל משלב ההקמה ועד לתחזוק שוטף של האתר לאחר עלייתו לאוויר ודוגלים בגישה של לקוח בראש שקט. שתפו אותנו מה הייתם רוצים להשיג ואנו נדאג להגשים זאת.

האתר שלכם יכיל מידע רלוונטי אותו תרצו להציג אודות ההתמחות והטיפולים בקליניקה, תכנים מעניינים שתרצו לשתף, אופציות נוחות ליצירת קשר עמכם ועוד

לחשוב קדימה

המטופלים שלך מחפשים חיזוק לכך שיש על מי לסמוך, מרפאה המייצגת משהו מסודר ואמין. אתר תדמית לעסק בהחלט משרת את המטרה הזו. חשבו על עצמכם כמטופלים, האם הייתם מתקשרים עם רופא שהדבר היחיד שמצאתם עליו הוא לא יותר מעמוד פייסבוק?

הישארו מחוברים

עדכונים במרפאה, מיקום חדש, שינוי בשעות הפעילות ועוד – כל אלה הם פרטים שהיינו רוצים לחשוף למטופלים שלנו. בנוסף, למטופל יש אפשרות לפנות באמצעות טופס יצירת קשר גם אם אינו יכול לשוחח טלפונית, ולקבל מענה מתאים.

לקוחות מרוצים
0
אתרים שנבנו
0 +
קידום ברשתות החברתיות
0